Kiedy pierwsze efekty starzenia stają się widoczne, reagujemy szukając prostych, nie zawsze dobrych rozwiązań, które pozwalają nam je ukrywać.
Z czasem przyzwyczajamy się do naszych niedoskonałości. Ale czy musimy je akceptować? Zdrowy i młody wygląd wprawia w dobry humor, poprawia samopoczucie i wzmacnia pewność siebie.
Jest na to sposób. Mamy sprawdzoną, w pełni bezpieczną i skuteczną technologię, dzięki której można odmłodnieć o wiele lat. Można to osiągnąć także we własnym domu. Szczegóły poniżej:

GALERIA – zobacz niezwykłe efekty naszych zabiegów! >>

CENNIK – nowoczesne metody odmładzania >>

*

PERFEKCYJNA SYMBIOZA NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII BEAUTY

Dlaczego tradycyjne kremy nie działają?

Tradycyjne kremy “leżą” na powierzchni skóry, Nie mogą przeniknąć przez warstwę ochronną skóry. Zmarszczki, zaskórniki powstają w skórze właściwej, znacznie głębiej niż zasięg kremów.

Proponujemy Państwu absolutnie rewelacyjne efekty odmładzające bez bólu, igieł i skalpela. Bezpieczne, nie zajmujące czasu i znacznie mniej kosztowne!

Połączenie 3 technologii z preparatami o wyjątkowych składach, w specjalnym zestawie zabiegów, przynoszące efekty porównywalne do operacji plastycznych!

Przywrócenie właściwości skóry i mięśni twarzy, równym tym, które posiadają osoby dwudziestokilkuletnie.

Wysoce skuteczne:

Jonoforeza do naturalnego odmładzania
Radiofrekwencja do naturalnego kształtowania
Elektryczna stymulacja mięśni do naturalnego liftingu

JONTOFOREZA W przeciwieństwie do większości urządzeń do jonoforezy, które pracują z tradycyjnymi bieżącymi programami pulsującymi, High Level Ion Flow Technology (HLIFT) zapewnia stały przebieg prądu podczas zabiegu. Dzięki temu zostaną wprowadzone do głębokich warstw skóry zjonizowane składniki specjalnego serum, jak np. wysoko skuteczny kompleks aminokwasów.

Specjalne składniki anti-aging, takie jak kwas hialuronowy wprowadzane są do głębszych warstw skóry, gdzie zostaje wywoływany jego efekt regenerujący. Kwas hialuronowy nie tylko wiąże wilgoć o wadze wielokrotnie większej niż własnej, ale również sprawia, że skóra staje się świeższa i gładsza. Im więcej kwasu hialuronowego znajduje się w skórze, tym bardziej aktywowane są fibroblasty do produkcji naturalnego kolagenu i elastyny, które nadają skórze elastyczność i sprężystość.

Badania niemieckiej kliniki uniwersyteckiej wykazały, że już po 3-4 zabiegach stwierdzono do 900 % więcej kwasu hialuronowego w głębszych warstwach skóry. Low Sensitivity Ion Circuit Technology (LSICT) pozwala osiągnąć w programach jonoforezy najwyższe wartości bez wywoływania jakichkolwiek reakcji alergicznych nawet w przypadku wrażliwej skóry. Elektrody wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które są stosowane w technice medycznej, przeprowadzają potrzebny do jontoforezy prąd poprzez korpus do twarzy. W ten sposób zapobiega się tworzeniu prądu bezpośrednio na skórze twarzy, który mógłby być powodem bolesnych reakcji.

Elektro stymulacja mięśni: Low Frequency Electrical Muscle Stimulation Technology (LF-EMS) ożywia i wzmacnia mięśnie twarzy w wysoce efektywny sposób. LFEMS jest kompatybilny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Niska aktywacja impulsów jest specjalnie dostosowana na małe i wrażliwe struktury mięśniowe ludzkiej skóry twarzy.

FALE RADIOFREKWENCYJNE Poprzez efekt cieplny fali o częstotliwości radiowej w tkance łącznej skóry, włókna kolagenowe kurczą się. W ten sposób pokrywająca ją tkanka jest ujędrniana. High Radio-Frequency Triglyceride Absorption System (HRFTAS) gwarantuje dodatkowo, że są osiągane nawet najgłębsze warstwy skóry, a tym samym zlokalizowane tam komórki tłuszczowe są doprowadzane do stanu wysokiej przepuszczalności. Dzięki temu części komórek tłuszczowych, tak zwane trójglicerydy, docierają na zewnątrz, a komórki tłuszczowe stają się szczuplejsze. Z BYAS HRFTAS jest możliwa przebudowa naturalnych linii twarzy, bez kosztownych i niebezpiecznych operacji.

MIKROWIBRACJE Face Lifter łączy jonoforezę- i programy EMS z metodą mikrowibracji. Dla struktur komórkowych skóry mikro drgania są głębokim masażem. Poza tym integralność strukturalna warstw skóry jest ulepszona.

FAZY zabiegowe:
Część podstawowa:

FAZA 1 Oczyszczanie & detox skóry
Przygotowanie skóry do zabiegów odmładzających. Wydobywanie zanieczyszczeń, usuwanie wolnych rodników z głębokich porów skóry na jej powierzchnię negatywną jonoforezą,

FAZA 2 Głębokie odżywianie & restrukturyzacja skóry
Skóra otrzymuje więcej wilgoci i jest odnowiona poprzez kompleks serum kwasu hialuronowego, który przenika do głębokich warstw skóry z pozytywną jonoforezą.

FAZA 3 Ochrona & odnowa skóry
Dla idealnej pielęgnacji wspaniałym wykończeniem dla górnych warstw skóry jest wybrana kombinacja alg morskich, które silnie przeciwdziałają produkcji wolnych rodników w ciągu dnia i które regenerują skórę (jej DNA) w nocy.

Zaawansowana część właściwego odmładzania:

FAZA 4 Naturalne kształtowanie
Komórki tłuszczowe na twarzy ulegają zredukowaniu, a tym samym powracają naturalne rysy. Dzieje się tak poprzez oddziaływanie fal radiowych określonej długości, docierających do części podskórnej.

FAZA 5 Naturalny lifting
Zwiotczała tkanka i słabe mięśnie są wzmacniane poprzez specjalny rodzaj stymulacji elektrycznej, która z niską częstotliwością przesyła impulsy oraz jest specjalnie dopasowana do wrażliwej struktury mięśni twarzy.

FAZA 6 Głębokie rozluźnianie mięśni mimicznych
Zmarszczki mimiczne są efektywnie redukowane poprzez głęboko działający pierwszy na świecie Galvanic Mask System. Skóra zachowuje swój naturalny wygląd poprzez nadzwyczajny „rozluźniacz” mięśni twarzy, który rozwija swoje pełne działanie w nocy jeśli tylko zostanie umiejscowiony poprzez pozytywną jonoforezę w głębokich warstwach skóry.

GALERIA – zobacz niezwykłe efekty naszych zabiegów! >>

POTWIERDZENIE ZGODNOŚCI:
Niniejszym potwierdzamy, że urządzenia wykorzystane do zabiegów odpowiadają wytycznym UE 2011/65/UE (ograniczenia w użytku dla substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym), 2014/30/UE (kompatybilność elektromagnetyczna) i 2014/35/UE (dyrektywa niskonapięciowa) i tym samym są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Potwierdzamy również, iż produkty kosmetyczne użyte do zabiegów odpowiadają wytycznym z dyrektywy Unii europejskiej NR 1223/2009 (dotyczące produktów kosmetycznych) i tym samym zostały dopuszczone do sprzedaży w państwach Unii Europejskiej, zgodnie z rozporządzeniem UE.

PRZECIWSKAZANIA:
Bezwzględne:
• U osób z rozrusznikiem serca, zewnętrznym lub wewnętrznym,
• U osób ze stwardnieniem rozsianym,
• U kobiet w okresie ciąży i laktacji,
• U osób z poważnymi zaburzeniami chorobowymi jak np. choroby serca,
• U osób z osłabionym systemem immunologicznym, wynikającym ze schorzeń immunosupresyjnych lub biorące leki immunosupresyjne

Względne:
• U osób z metalowymi implantami w miejscach gdzie przepływa prąd emitowany przez urządzenie
• U osób z trwałymi wypełnieniami w miejscach poddanych zabiegom,
• U osób z nadczynnością tarczycy, w obrębie szyi i klatki piersiowej,
• U osób z chorobami skórnymi, lub z świeżymi ranami pooperacyjnymi w okolicach poddawanych zabiegom
• U osób z nawracającymi się chorobami typu opryszczka pospolita (Herpes Simplex) w okolicach poddawanych zabiegom
• U osób w miejscach poddawanych zabiegom występują zmiany chorobowe takie jak łuszczyca, egzema, wysypka lub obszary obolałe, podrażnione,
• U osób, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy, poddane były zabiegowi chirurgicznemu, zabiegom laserem, czy chemicznemu peelingowi. Zabiegi odmładzające proponowane przez nasz gabinet nie powinny być stosowane na obszary skóry dopóki skutki ww. zabiegów całkowicie nie ustąpią,
• U osób poniżej 18 lat
• Wskazówka: tatuaże mogą w szczególności zmienić swoją formę, ponieważ skóra ze względu na termalny efekt może się ściągnąć/skurczyć.

*

Badania skuteczności Klinika Uniwersytecka Berlin WYCIĄG Badanie penetracji serum hialuronowego BYAS Przy użyciu jonoforezy BYAS:

Kwas hialuronowy (KH) jest ważnym składnikiem skóry. Jak gąbka chłonie wilgoć i wypełnia skórę. Z wiekiem skóra traci powoli kwas hialuronowy. Jest to jedna z przyczyn powstawania zmarszczek. Kwas hialuronowy skóry może zostać zastąpiony przez kremy w bardzo ograniczonym stopniu, ponieważ bariera skóry, zwana Stratum corneum (SC), uniemożliwia wprowadzenie wysokocząsteczkowych substancji do skóry. Ponadto udowodniono, że przeciwutleniacze mogą zapobiec przedwczesnemu starzeniu się skóry, neutralizując wolne rodniki. W aktualnym badaniu przeprowadzono analizę penetracji stosowanego serum przeciw starzeniu się (serum hialuronowego BYAS) z jego częściami składowymi (wysoką zawartością kwasu hialuronowego plus różnymi przeciwutleniaczami) przez zastosowanie jonoforezy za pomocą BYAS Face Lifter. W celu przeprowadzenia kontroli skóry, zmierzono jej parametry bez przeprowadzania zabiegu.

Wyniki:
Penetracja serum wskazała znaczące różnice między poszczególnymi partiami skóry, na których przeprowadzano zabieg oraz partiami, na których zabieg nie został przeprowadzony. Zaledwie 30 minut po jednorazowej aplikacji serum za pomocą jonoforezy odnotowano około 8 razy wyższe wartości serum w skórze. Badania, które miały miejsce 30 minut po trzecim zabiegu, potwierdzają te badania, wykazujące podwyższenie aż do czynnika 10 wobec partii skóry niepodlegającej zabiegowi.

Wnioski:
Za pomocą Ramanmikroskopii zaobserwowano penetrację serum hialuronowego BYAS do naskórka po wprowadzeniu go za pomocą BYAS Face Lifter i stwierdzono dziesięciokrotny wzrost ilości składników serum. BYAS nadaje się tym samym doskonale do usuwania braków kwasu hialuronowego, spowodowanych starzeniem się skóry.

SYN®-AKE
Zmarszczki mimiczne należą do najbardziej widocznych zmarszczek skóry twarzy. Około 60 mięśni twarzy pracuje nad naszą mimiczną komunikacją. Marszczenie czoła, podnoszenie brwi, śmiech, wykrzywianie ust oraz wiele innych przykładów naszej mimiki to typowe formy wyrazu, kiedy chcemy „powiedzieć” coś innej osobie. Wraz z wiekiem wciąż powtarzane ruchy tych samych mięśni twarzy powodują, że zmiany w tych miejscach stają się trwałe i tworzą głębokie zmarszczki na czole oraz tzw. zmarszczki śmiechu czy znane nam dobrze kurze łapki. Ten, kto nie chce ich już mieć, może wybrać inny sposób niż droga wizyta u chirurga plastycznego czy zakup drogich środków zawierających toksynę botulinową, której zarzuca się trujące właściwości.
SYN®-AKE zostało starannie przetestowane i zakwalifikowane jako bezpieczne, skuteczne i bezbolesne, w przeciwieństwie do kontrowersyjnych i szeroko dyskutowanych środków do odprężania mięśni i zwalczania oznak starzenia się, takich jak na przykład toksyna botulinowa, znajdująca się w niektórych wstrzykiwanych wypełniaczach.
SYN®-AKE został wyróżniony szwajcarską nagrodą dla wybitnych technolifii Swiss Technology Award za wybitne właściwości przeciwzmarszczkowe. Zapewnia on serum niepowtarzalne właściwości, działając na przekór oznakom starzenia się skóry.

W jaki sposób funkcjonuje SYN®-AKE?
• Działa hamująco w obszarze nerwowomięśniowym: zapobiega wchłanianiu jonów sodu i dzięki temu utrzymuje muskulaturę w stanie odprężenia.
• Redukuje częstotliwość skurczy tych mikromięśni, przez które powstają najbardziej widoczne zmarszczki.
• Odpręża tkankę mięśniową bezpośrednio pod zmarszczką, dzięki czemu może się ona ponownie wygładzić. Zmarszczka może teraz wchłonąć substancje czynne, które nawilżą, wzmocnią i wygładzą jej warstwę epidermalną. Efekt: zmarszczka stanie się bardziej płytka i zniknie.
Próby kliniczne pokazują zdumiewające rezultaty:
• Pomiary in-vivo w probówkach wykazały imponujące efekty, opóźniające oznaki starzenia się skóry, widoczne nawet już po upływie miesiąca, zwłaszcza w przypadku zmarszczek mimicznych. • Pomaga Twojej twarzy odprężyć się, bez tracenia przy tym jej wyrazu.
W czasie testów przeprowadzanych z udziałem 45 osób przez 28 dni mogliśmy potwierdzić efekty Anti-Aging. W tym czasie zaobserwowano „znaczące zmniejszenie się zmarszczek mimicznych na czole”.

 

Efekty:
• wyraźnie zmniejsza skurcze komórek mięśni
• działa szybko i długotrwale i jest w zupełności odwracalne
• aż do 52% mniej zmarszczek po upływie jedynie 28 dni
• działanie dające się zauważyć gołym okiem: wygładzenie / redukcja zmarszczek (przy 80 % / 73 % osób poddanych testom)
* Badania doubleblind z placebo przeprowadzona przez grupę Dermscan, Francja. T

GALERIA – zobacz niezwykłe efekty naszych zabiegów! >>