Jesteśmy firmą zajmującą się usługami związanymi ze zdrowiem i urodą w ujęciu komplementarnym. W naszej działalności łączymy naszą wiedzę, nasze pasje, zainteresowania i doświadczenia.

W trosce o dobre samopoczucie naszych klientów staramy się zadbać o profesjonalną obsługę jak również domową atmosferę. Zależy nam, aby nasi klienci byli przede wszystkim zadowoleni, z jakości obsługi i efektów zabiegowych.

W dzisiejszym zabieganym świecie, wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych klientów stworzyliśmy możliwość wykonania większości naszych usług w domu klienta. Pozwala to klientowi na zaoszczędzenie czasu na dojazd do Gabinetu.

Gabinet przyjeżdża do klienta – do 5 km od siedziby gratis. Powyżej tego dystansu, ustalamy kwotę za dojazd. Pełne spektrum zabiegów wykonujemy stacjonarnie w siedzibie Gabinetu.

O szczegóły prosimy pytać :

URODA – 669 981 215

ZDROWIE – 601 263 255

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Ważna wiadomość!

😊 Spieszymy poinformować, iż od dnia 16.11.2018 Gabinet DUO jest partnerem programu Karta Dużej Rodziny👨‍👨‍👦‍👦. Użytkownicy karty mogą skorzystać z 15% rabatu na wszystkie usługi cennikowe. 😊 Serdecznie Zapraszamy😊

logo 2